Camping de Hof
Algemene informatie
Welkom bij Camping d’Hof in het groene Venetië Giethoorn. Grachtjes, meren, bruggetjes, rietgedekte boerderijen en prachtige tuinen bepalen het dorpsbeeld van Giethoorn. Midden in deze unieke omgeving ligt Camping d`Hof, grenzend aan het meer het Bovenwiede en Nationaal Park Weerribben-Wieden.
Actief recreëren in een natuurlijke omgeving voor jong en oud. Er zijn vele fiets- en wandelroutes, vaar- en kanoroutes om het gebied te verkennen. Zwemmen, vissen maar ook windsurfen, suppen en zeilen behoren tot de mogelijkheden op deze camping. Vanaf de camping loopt u zo langs de dorpsgracht naar de vele restaurantjes, musea en winkeltjes. Ook de omgeving van Giethoorn is bijzonder en zeker het ontdekken waard.
Camping d’Hof is niet bereikbaar per auto, dus voor campers hebben wij geen plaats. We beschikken over 80 vaste staplekken en 10 seizoensplekken voor toercaravans. Deze worden overgevaren per boot.
Bed & Bike
In onze woonboerderij treft u deze luxe kamer aan. Een woonslaapkamer voor 2 personen met daarnaast een prachtige badkamer. Een keukenblok is aanwezig, maar er kan niet gekookt worden. Wel heeft u een koffiezetapparaat, waterkoker, eierkoker, magnetron en oventje tot uw beschikking. Tv en gratis wifi. Verder is er de mogelijkheid om gezellig buiten op het terras koffie te drinken. Koffie en thee zit in de bus. De luxe kamer is huisdiervrij. – Bij aankomst treft u een welkomstpakket aan wat bestaat uit: Jus d’orange, broodjes, crackers, kaas, vleeswaren, zoet beleg, eieren en fruit. – Inbegrepen bij de huur zijn twee fietsen voor het maken van een mooie fietstocht rondom Giethoorn. – Uiteraard is er de mogelijkheid om er een elektrobootje bij te huren. Kanoën, suppen en windsurfen behoort ook tot de mogelijkheden. – Aankomstdagen zijn: maandag, woensdag of vrijdag. Minimale huur is 2 nachten. Incheck na 15.00 uur. Uitcheck voor 11.00 uur. – Voor de kamer hebben we een gratis parkeerplaats. Afslag centrum dorp. Camping de Hof volgen op de borden. Bij tweede t-splitsing naar rechts en gelijk links . Parkeren bij bordje BB de Hofstee. – Prijs 139,95,- per nacht. excl toeristenbelasting 1,10 p.p.p.n.
Camping d’Hof beschikt over drie Trekkershutten, die elk plaats bieden aan 4 personen. Deze houten blokhutten zijn op een ideaal plekje op de camping gesitueerd en vormen een prima verblijfplaats voor een trektocht of korte vakantie. Tevens beschikt de camping over twee campingpods die plek bieden aan 2 personen.
Het is een ideale manier om in Giethoorn neer te strijken, of u nu te voet, op de fiets, met de boot of kano of met de auto bent.
Trekkersveld
Camping de Hof grenst aan het meer het Bovenwiede waar kampeerders over het meer kunnen turen vanuit hun trekkerstent. Een kano of sup kan naast de tent gelegd worden. De kampeervelden beschikken over een aantal stroompunten en picknicktafels waar gebruik van kan worden gemaakt.
Koestal recreatieruimte
Voor vele doeleinden geschikt. Het is de uitvalbasis voor de Surfschool. Er staan tafeltennistafels opgesteld. Ook zeer geschikt als slecht weer accommodatie voor schoolkampen en/of andere kampeergroepen.
Sanitair gebouw
Deze is voorzien van o.a. (familie) douches, wascabines en -tableau’s, babyverschoon- en afwasplaatsen, voldoende toiletten en urinoirs. Het gebouw wordt dagelijks schoongemaakt en er heerst altijd een aangename temperatuur door de vloerverwarming.
Wasserette
Er is een wasmachine en droger aanwezig in de wasserette. Tevens staat er een koelkast waar u gebruik van kunt maken.
Verhuur
Wij verhuren electro boten, kajaks, Canadese kano’s en fietsen. Vanuit surfschool Giethoorn, wat zich bevindt op onze locatie worden windsurf- en supclinics gegeven. Er zijn ook mogelijkheden om windsurfmateriaal en supboards te huren.
Toeristenbelasting
De toeristenbelasting is €1,10 p.p.p.n
Voorzieningen
- Recreatieruimte
- Toiletgebouw
- Wasruimte
Facilities
- Speeltoestellen
- Surfschool
- Draadloos internet
- Zwemvijver
- Visvijver
- Wasdroger
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Wasmachine
Foto's
Locatie
Positie
- Aan het water